Rreth nesh

Një hyrje të shkurtër të ekipit tonë

 • team01

  Hulumtim dhe Zhvillim

  Ne shohim R & D tonë ekip si fuqinë tonë në zhvillim, ne gjithmonë vënë 10% fitim neto në R & D, ne jemi duke kërkuar në treg dhe analizuar trendin e tregut, e cila gjeneron një shumë e ide, ne marr disa për të komunikuar me klientët tanë profesionale rreth Bota. Disa ide rënë dakord do të bëhet dizajn sketch, komunikojnë përsëri dhe përsëri ......, më në fund vizatim është e gjeneruar nga R & D ekip, tjetër është për të bërë një mostër përfundimtar, Pastaj ne do të shkojmë në njerku "Prodhimi" tjetër
 • team02

  prodhim

  Ne kemi fabrikat tona që prodhojnë Hula Hoop, Qafa dhe Back mbështetje Products, Acupressure Produkte dhe Meditim Produkte në Ningbo, Pasi ne kemi marrë urdhra nga klientët tanë, personi i shitjes jonë do të rikonfirmojnë të gjitha detajet me klientët tanë. Pas kësaj, Fabrikat do të mostrave Pre-i prodhimit në fabrikë do të fillojë prodhimin në masë kur mostrat PP është konfirmuar. fabrikë prodhimin e mallrave është në përputhje me sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 2008, për më shumë detaje në lidhje me kontrollin e kualitetit tonë, Go Hapi i ardhshëm - "kontrollit të cilësisë"

 • team03

  Kontrolli i cilësisë

  kontrollit të cilësisë ynë ndan sistemit në 3 kontrollin e pjesë-materiale të cilësisë (inspektimi para se të shkojnë në magazinë tonë materiale ose para se të prodhimit), kontrollin e cilësisë gjatë prodhimit në masë dhe inspektimit të cilësisë pas prodhimit. kontrollit të cilësisë ynë është bazë në ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë, marrjen e mostrave inspektimit është sipas AQL (pranimit të Cilësisë Limit) 2.5 Standardet. QC ynë do të bëjë raportet e inspektimit për çdo qëllim. Pas konsumatorët kontrolluar raportet e inspektimit dhe të konfirmuar, Ne do të anijeve të mallrave jashtë.

 • team04

  Marketing dhe Shitje

  Marketingu më i mirë është për të gjetur 'nevojat reale dhe për të gjetur produkte të njohura në treg për klientët tanë, ekipi ynë marketingut dhe R & D ekip jemi gjithmonë duke punuar së bashku për të bërë produkte të reja për të përmbushur klientëve përfundimtare e klientëve përfundimtare të nevojave. personi i shitjes jonë gjithmonë do të ndjekin idenë të reja dhe produkte nga ekipi ynë marketingut dhe R & D ekip dhe shtytje e produkteve të reja dhe produkte popullore për klientët tanë, ne jemi duke u përqëndruar në profesionalizimit dhe të shërbimit të frymës, të tilla si ne jemi duke përdorur gjuhës amtare për të shërbyer klientëve tanë . Ne mendojmë se një komunikim i mirë është suksesi gjysmë.

 • team05

  pas shërbimit

  Ne shohim çdo ofrimit si fillimin e një rendi të ri. Pasi mallrat anije jashtë, ne do të përgatisë të gjitha dokumentet për konsumatorët për të marr mallrat pa probleme, duke ndihmuar konsumatorët se si të marr mallrat nëse është e nevojshme. Ne do të dërgojë "formën kënaqshëm" për konsumatorin pas disa ditësh. Ne shohim "Klientët e parë, shpirti i kontratës dhe kredi të parë" si bazë parimet tona për barazi të ndërsjellë, respekt reciprok dhe përfitimit të ndërsjellë.

Një hyrje e shkurtër e markave

 • NEH LOGO
 • SCMO LOGO
 • të jetë vetë LOGO
 • MBS sign2 black
 • Hoop pesha markë-2
 • NEH

  NEH

  Markë "NEH" është ndërtuar në vitin 2005, Parimi për të ndërtuar këtë markë "NEH" është bazë në Natyrore (organike), Eco friendly dhe Shëndeti. Markë "NEH" merr letrën e parë nga Natural, Eko miqësore dhe Shëndetësisë. Ne kushtojnë për të hartuar dhe për të bërë Natyrore, eko miqësore dhe produkte shëndetësor për klientët tanë.
 • SCMO

  SCMO

  Markë "SCMO" është gjithashtu një emri i kompanisë, është projektuar në bazë të filozofisë Kinë të "Teorisë së pesë elementeve" dhe "Fengshui", SCMO në kinezisht është "Xun Mu", Fjala "Xun" në gjuhën kineze është se ajo mund të shkojnë kudo në botë me një mision, dhe misioni ynë është për të ndihmuar të gjithë më të shëndetshme, fjala "Mu" në gjuhën kineze është se ne duhet të punojmë shumë dhe ekspertiza çdo ditë, pra SCMO (Xunmu) është se ne duhet të punojmë shumë dhe të ekspertiza çdo ditë për të ndihmuar në çdo organ më të shëndetshme.
 • BESELF

  BESELF

  Me zhvillimin e teknologjisë së shkencës, bota u bë më i gjallë në fushën e materiale se sa më parë, gjërat ndryshuan në shumë fusha, Shumica e njerëzve kanë marrë një shumë të përfitimeve nga ana fizike, megjithatë, ajo është çekuilibër mes anën fizike dhe mendjes dhe shpirtit anët. Markë BESELF është ndërtuar për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të përafërta për të ndihmuar njerëzit për të marrë ekuilibrin mes anën fizike dhe mendjen dhe anët shpirtit.
 • SUPPORT MAGIC BACK

  SUPPORT MAGIC BACK

  Me zhvillimin e IT, i cili ndryshoi shumica e sjelljeve të punës së njerëzve për t'u ulur për një kohë të gjatë time.A të gjatë ulur sjell problemin qese për shpinë tonë, ne shpesh ndjeni dhimbje të ulët mbrapa dhe dhimbje qafe, Kjo dhimbje kronike kërcënojnë jetën tonë më të mirë, Ne kushtojnë për të ndihmuar njerëzit për të përmirësuar kushtet e tyre, Kjo ishte arsyeja markë "mbështetje magjike prapa" është ndërtuar në 2011.Now markë "mbështetja magjike prapa" është regjistruar në Kinë, SHBA dhe BE
 • PESHA Hop

  PESHA Hop

  Koncepti i "Eko miqësore" është parimet tona për të hartuar të produkteve dhe për të bërë të produkteve dhe për të ndërtuar grupe tona. Në vitin 2010, ka pasur një pilula dietë e cila kishte një efekt serioz anësor. Ne e kuptuam se ishte një mundësi shumë e mirë për ne për të nxitur ndashëm Hoop tonë Hula, Njerëzit gjithmonë tha se "Pesha e Humbur, Përdorimi Hula Hoop", ne vetëm kemi marrë diçka nga ajo, pra ne kemi ndërtuar markë "Pesha Hoop" për luajtur tonë hula .Tani Hoop pesha është regjistruar në Kinë, SHBA dhe BE
 • Një hyrje të shkurtër të ekipit tonë

  Një hyrje të shkurtër të ekipit tonë

  Research & Development Ne shohim R & D ekipi ynë si fuqinë tonë në zhvillim, Ne gjithmonë të vendosur 10% e fitimit neto në R & D, Ne jemi duke kërkuar në treg dhe analizuar trendin e tregut, e cila gjeneron një shumë të idesë, Ne marr disa për të komunikuar me klientët tanë profesional rreth world.Some pajtuar ideja do të bëhet dizajn sketch, komunikojnë përsëri dhe përsëri ......, më në fund vizatim është e gjeneruar nga R & D ekip, tjetër është për të bërë një mostër përfundimtar, Pastaj ne do të shkojmë në njerku ardhshëm "Prodhimi"
 • prodhim

  prodhim

  Ne kemi fabrikat tona që prodhojnë Hula Hoop, Qafa dhe mbrapa mbështetje Products, Acupressure Produkte dhe Meditim Produkte në Ningbo, Pasi ne kemi marrë urdhra nga klientët tanë, personi i shitjes jonë do të rikonfirmojnë të gjitha detajet me klientët tanë, Pas kësaj, fabrikat do të mostrave Pre-i prodhimit në fabrikë do të fillojë prodhimin në masë kur mostrat PP është konfirmuar. fabrikë prodhimin e mallrave është në përputhje me sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 2008, për më shumë detaje në lidhje me kontrollin e kualitetit tonë, Go Hapi i ardhshëm - "kontrollit të cilësisë"
 • Kontrolli i cilësisë

  Kontrolli i cilësisë

  kontrollit të cilësisë ynë ndan sistemit në 3 kontrollin e pjesë-materiale të cilësisë (inspektimi para se të shkojnë në magazinë tonë materiale ose para se të prodhimit), kontrollin e cilësisë gjatë prodhimit në masë dhe inspektimit të cilësisë pas prodhimit. kontrollit të cilësisë ynë është bazë në ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë, marrjen e mostrave inspektimit është sipas AQL (pranimit të Cilësisë Limit) 2.5 Standardet. QC ynë do të bëjë raportet e inspektimit për çdo qëllim. Pas konsumatorët kontrolluar raportet e inspektimit dhe të konfirmuar, Ne do të anijeve të mallrave jashtë.
 • Marketing dhe Shitje

  Marketing dhe Shitje

  Marketingu më i mirë është për të gjetur 'nevojat reale dhe për të gjetur produkte të njohura në treg për klientët tanë, ekipi ynë marketingut dhe R & D ekip jemi gjithmonë duke punuar së bashku për të bërë produkte të reja për të përmbushur klientëve përfundimtare e klientëve përfundimtare të nevojave. personi i shitjes jonë gjithmonë do të ndjekin idenë të reja dhe produkte nga ekipi ynë marketingut dhe R & D ekip dhe shtytje e produkteve të reja dhe produkte popullore për klientët tanë, ne jemi duke u përqëndruar në profesionalizimit dhe të shërbimit të frymës, të tilla si ne jemi duke përdorur gjuhës amtare për të shërbyer klientëve tanë . Ne mendojmë se një komunikim i mirë është suksesi gjysmë.
 • pas shërbimit

  pas shërbimit

  Ne shohim çdo ofrimit si fillimin e një rendi të ri. Pasi mallrat anije jashtë, ne do të përgatisë të gjitha dokumentet për konsumatorët për të marr mallrat pa probleme, duke ndihmuar konsumatorët se si të marr mallrat nëse është e nevojshme. Ne do të dërgojë "formën kënaqshëm" për konsumatorin pas disa ditësh. Ne shohim "Klientët e parë, shpirti i kontratës dhe kredi të parë" si bazë parimet tona për barazi të ndërsjellë, respekt reciprok dhe përfitimit të ndërsjellë.

FAQ të kompanisë

faq_img

Cilat janë produktet tuaja kryesore dhe tregjet?

Produktet tona kryesore janë luajtur hula, mat acupressure, mesit pajisje terapi dhe jastëk meditim. Ne kemi 10 vjet përvojë në prodhimin dhe eksportimin e këtyre produkteve. produktet dhe shërbimet tona janë besuar nga klientët nga Evropa, Amerika e Veriut, Oqeani dhe Koreja e Jugut, të cilët kryesisht janë menaxherët supermarket, blerësit profesionale në palestër dhe shëndetin fushës, dhe shopkeepers Amazon.

Çfarë është sasia minimale që unë mund të urdhërojë?

MOQ varet nga ajo që produktet që ju jeni të interesuar. Normalisht, 50-100pcs / per ngjyra për produktet tona kryesore është i realizueshëm, nëse detaj juaj customization nuk është e komplikuar. Ne do të përpiqemi të mira tona për të mbështetur klientët tanë për përfitime reciproke.

Çfarë lloj i paketimit nuk ju ofrojnë dhe mund ta rregulloje?

paketimi Standard është udhëzim label + manual + kuti me ngjyra (ose kuti mail) + kuti kartoni. Kjo mund të jetë alternativë në bazë të kërkesave tuaja. projektuesi ynë profesional do të ofrojë shumë opsione dhe ide të reja rreth paketimit.

Mund të ju japin një katalog të gjitha prodhimet e tuaja?

Po. Ne kemi katalogë të produkteve kryesore veç e veç. Ne jemi të kënaqur që të ju dërgojnë Katalogjet në PDF ose foto format përmes e-mail ose aplikacione sociale.

A ju ofrojnë një udhëzim manual se si të përdorin produktin?

Po. Ne mund të ofrojmë një manual instrucion me informacion të funksionit të saj, përdorimit, si dhe të bëjë dhe Don'ts për të gjitha produktet tona.

A mund të urdhërojë një ose disa ngjyra të përshtatur?

Po. Ne kemi disa ngjyra për të zgjedhur dhe do të ju tregojnë mundësitë. Ne gjithashtu mund të përshtatur një ngjyrë të re për ju. Vetëm na tregoni numrin Pantone ose na dërgoni një mostër ngjyra.

Cila është kostoja mostër?

Ne jemi të kënaqur për të siguruar një mostër të lirë të rregullt për ju, ndërsa ju duhet të paguani për mallrave dhe mostrave shtesë. Një tarifë shtesë do të akuzohet për një mostër të përshtatur për shkak të ne kemi për të bërë bordit formë e shtypjes. Ju mund të paguani përmes PayPal ose kinez Alipay ekskluzive dhe WeChatPay. Si në kohën e dorëzimit, ju lutem gjeni fletë më poshtë.

Zona e anijeve Kohë për dorëzim nga express
Amerika e Veriut 2 ~ 3days
Evropë 3 ~ 5days
Oqeani 3 ~ 5days
Azi 2 ~ 3days
Afrika 5 ~ 7days

Ne jemi në kërkim të një gots certifikuar jastëk meditim, a keni atë?

Po. jastëk ynë meditim kaluar certifikimit gots. Të gjitha prodhimet tona janë bërë nga materiali jo-toksike. Për të gjitha informatat e certifikatat, ju lutem gjeni fletë më poshtë.

informacion certifikimit autorizuar patentë
fabrika jonë Gots, BSCI, ISO9000
produktet tona Hula Hoop CE, REACH, RoHS, AZO, EN71,6P po
mat acupressure CE, RoHS, EN957, REACH po
Mbështetja magjike prapa CE po
jastëk meditim RoHS, EN71, gots

Sa kohë është koha e prodhimit dhe koha anijeve për çdo qëllim?

Ne kemi përditësuar linjë tonë automatike të prodhimit për Hoop Hula dhe mat acupressure që shkurton ndjeshëm kohën e prodhimit deri në 15 ditë për një 40HQ enë. Për produkte të tjera standarde koha çojë prodhimit është rreth 20 ditë.

port destinacion Kohë për dorëzim nga deti
Amerika e Veriut 30 ~ 50days
Evropë 30 dite
Oqeani 13 ~ 25days
Azi 7 ~ 15days
Afrika 20 ~ 40days

Çfarë është term i juaj pagesa?

Termi normal ynë pagesa është T / T 30% si depozitë, 70% kundrejt B / L kopje.

A ju ofrojnë ndonjë shërbim tjetër?

Ne kemi një ekip profesional dhe i pasionuar fotografisë me një PhotoStudio madhe dhe pajisjeve të avancuara e cila ndihmon për të siguruar shërbime mbështetëse si foto zgjidhje të lartë shpallje, model foto dhe video për klientët.

Dërgo mesazhin tuaj për ne: